ورود به سیستم برای دانشجویان  والدین  ورود به سیستم برای    ورود به سیستم برای کارکنان   راهنمای سیستم ورود به سیستم
  مرکز بهداشت مرکز مشاوره اداره تربیت بدنی اداره تغذیه اداره رفاه اداره خوابگاه ها امور دانشجویی  
درباره اداره تغذيه دانشجويي
 

اداره تغذيه يکي از سه اداره موجود در مديريت کل امور دانشجويي مي‌باشد. اين اداره وظيفه خطير و حساس تهيه، طبخ و توزيع وعده‌هاي غذايي دانشجويان را عهده‌دار بوده و همواره مي‌کوشد تا از  نظر کمي و کيفي ارايه‌ي خدمات خود را ارتقاء بخشد. بدين منظور پذيراي کليه پيشنهادات و انتقادات دانشجويان گرامي بوده و از همکاري دانشجويان در اين زمينه استقبال مي‌نماييم.

هم اکنون توزيع وعده ناهار دانشجويان در سلف مرکزي بهار انجام مي‌گيرد. شام و صبحانه نيز که مخصوص دانشجويان خوابگاهي است در مجتمع خوابگاه‌هاي دانشجويي و خوابگاه‌هاي موجود در سطح شهر توزيع مي‌گردد.

علاوه بر رستوران دانشجويي (بهار) که ناهار دانشجويان را بر اساس مصوبه صندوق رفاهي دانشجويي ارايه‌ي مي‌نمايد، دانشجويان مي‌توانند براي استفاده از انواع خدمات رفاهي به کافه ترياهاي خواهران، برادران و رستوران منو آزاد واقع در دانشکده علوم پايه مراجعه نمايند.

در بعد نظارت بر اماکن موجود، علاوه بر اداره تغذيه دانشگاه که وظيفه بازديدهاي دوره‌اي را بر عهده دارد، کارشناسان مرکز بهداشت و درمان دانشگاه، کارشناسان سازمان دامپزشکي استان، کارشناسان مرکز پزشکي بهداشتي شهيد بلنديان و کارشناسان اداره کار و امور اجتماعي نيز از اماکن مختلف موجود در دانشگاه بازديد مي‌نمايند.

تلاش شبانه روزي کليه همکاران ما در راستاي ارتقاء رضايتمندي دانشجويان عزيز بوده و اميد است بتوانيم بستري مناسب در جهت بهبود شرايط زندگي را براي دانشجويان گرامي فراهم آوريم.

 
 
آخرین به روزرسانی صفحه : ۱۳۹۶/۲/۱۶
 
 
 
 

   

مهمترین پیوندها